Kto sme…

…sme bubenícka skupina, ktorá hrá tradičné brazílske rytmy, najmä samba-reggae.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drumsticks clipart png

…videli ste nás na festivaloch Uprising Festival, drumpoint Slovakia, World Music Festival Bratislava, E&A festival, Noce Cubana Puchov, NaLukeFest, Cestovateľský festival Cestou necestou v Bratislave, Bratislava Street Art Festival, Reunion VI: Miguel Méndez a Priatelia, Drum cirkus vol.7 a najnovšie aj na festivale Stret Drum – bubenícky večer v Stret Klube a jeho 2. ročníku STRET DRUM vol.2, ako aj na 1. ročníku Percusession – meeting-point.

…svojou energickou hudbou sme vám dodali potrebné sily pri športových akciách ako Beh od Tatier k Dunaju, dm ženský beh 2019, na 3. ročníku VEREDA Night run, aj 4. a 5. ročníku akcie Salibský polmaratón.

…našou hudbou sme podporili Svetový štrajk za budúcnosť klímy, ale aj spríjemnili večer pri vyhlásení ankety Top Futsal 2017. Bubeníckym vystúpením sme otvorili udalosti Vianočné Hopčip s La3no, Janíkovský Ohnivák 2018, či Deň otvorených dverí SND. Veľkolepo sme tiež zavŕšili akcie Vinobranie Pezinok 2019, Púchovský jarmok, 21. ročník, Karibská noc – Horná Streda, Deň obce Cinobaňa, Latino Scool Brazil Night.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drumsticks clipart png

…zahráme, samozrejme, aj pre vás všade tam, kde si chcete užiť brazílsku hudbu, tanec, zábavu a pozitívnu energiu – kontaktujte nás!!!

Klikajte, zdieľajte, lajkujte, sledujte nás…

» Website Designed by Vašo «